استند و ماکت سرنگونی داعش

 

استند چیست ؟

استند سازه ایست که انواع چاپ یا مدیا های مختلف بر روی آن نصب شده واین امکان را به شما میدهد تا با وضوح بیشتر تبلیغات محصول خود را در معرض دید عموم قرار دهید .

از مزایای کات استند هایی که از جنس کارتن پلاست می باشند اینست که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند وشما می توانید به علت هزینه کمتری که نسبت به استند های پلکسی کلاس یا فلز ویا فوم برد پرداخت می کنید زود تر تعویض شان کنید واز تکراری شدن وکهنه شدنشان جلوگیری کنید .

ونیز بدلیل برش ونوع چاپ ، آ نها دارای زیبایی خاصی هستند.

انواع استند:

استند ها دارای انواع متنوعی می باشند از جمله استند های تبلیغاتی که شامل کات استند ها وپلی استند ها ( طبقاتی ) هستند که استند های فروشگاهی نیز نام گرفته اند که برای داخل وخارج فروشگاه استفاده می شوند .

استند های نمایشگاهی که شامل میز سمپلینگ ، کات استند می باشد .

مزایای استفاده از استند تبلیغاتی :

ماندگاری استند ها از مزیت آنهاست واینکه استند های طبقاتی بعنوان قفسه استفاده می شود وخود باعث می شود تا ماندگاری بیشتری در فروشگاه داشته باشد .

از مزایای استند های کارتن پلاست این است که هنگام حمل ونقل بصورت بسته بندی های باریک همراه با راهنمای نصب می باشد که حمل ونقل وانبارداری را بسیارآسان می کند.

نقش استند تبلیغاتی در محل خرید :

تبلیغات در نقطه خرید که در فروشگاه ها ومراکز خرید صورت می گیرد وبه اختصار (پاپ ) خوانده می شود در سالهای اخیر اهمیت زیادی پیدا کرده ، انجمن تجاری بین المللی تبلیغات در نقطه خرید پیامی تحت عنوان سه چهارم دارد بدین معنا که سه چهارم تصمیمات مشتریان برای خرید کالا با خدمت در نقطه خرید شکل می گیرد که می توان گفت مشتری 75% در فروشکاه تصمیم می گیرند خرید کنند ، که یکی از بهترین رسانه تبلیغاتی در مراکز خرید قرار می گیرند ودر لحظه مشتری را ترغیب خواهند کرد.

کاربرد های استند :

تبلیغات : معرفی تجارت کسب وکار شما به صورت ویژه و ماندگار کردن برند شما در ذهن افراد

نمایشگاه : غرفه های نمایشگاهی

سالن های همایش

فروشگاه ومراکز خرید

هتل ها

کنفرانس ها به ویژه کنفرانس های خبری

سمپلینگ ( تبلیغ نمونه غذا ونوشیدنی )

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *